Skocz do zawartości
Musisz być zalogowany, aby zobaczyć dodatkowe informacje i móc skontaktować się z ogłoszeniodawcą!
Ta oferta wygasła i wkrótce zostanie usunięta

Praca przy produkcji szaszłyków

10.80 EUR

295 wyświetleń

Opis

Opis firmy:

Firma Post zajmuje się produkcją szaszłyków.

Zakres obowiązków:

  • nabijanie mięsna na metalowe elementy,
  • pakowanie, foliowanie, metkowanie,
  • krojenie ręczne lub mechaniczne,
  • nabijanie pozostałych produktów na metalowe pręty.

Plusy pracy:

  • Stabilna praca w pełnym wymiarze godzin.

Godziny pracy:

  • Praca odbywa się od poniedziałku do piątku od 06:00 – 14:15.

Wynagrodzenie:

  • Stawka: 10,68 euro/h  brutto + 8 % dodatek wakacyjny

Bezpieczeństwo:

  • Wymagane są buty wysokie, czarne ochronne typu S3. Buty można zabrać ze sobą lub zakupić u nas w biurze w kwocie 25 euro (pobrane z pierwszej wypłaty)

Wymagania:

  • Panowie / panie  najlepiej do 55 roku życia z prawem jazdy
  • Oferujemy:
  • Stawka 10.80€ + dodatki
  • Zakwaterowanie
  • Ubezpieczenie
  • Tygodniówki

Tel +31614497999

lub wyślij CV na hr@flexroya.nl - oddzwonimy

lub kliknij w poniższy link, w nazwie oferty wpisz "Praca przy produkcji szaszłyków" i aplikuj już teraz - oddzwonimy

Inne ogłoszenia od produkcja

  • Dodaj nową pozycję...