Skocz do zawartości
Musisz być zalogowany, aby zobaczyć dodatkowe informacje i móc skontaktować się z ogłoszeniodawcą!
Ta oferta wygasła i wkrótce zostanie usunięta

Praca na produkcji szaszłyków

NIE PODANO CENY

  • Cena NIE PODANO CENY
54 wyświetleń

Opis

Praca na produkcji szaszłyków- Alphen aan de Rijn-przejazd kredytowany z Polski!

Lokalizacja: Alphen aan de Rijn

Dla jednego z naszych klientów zajmującego się produkcją szaszłyków poszukujemy osób na stanowiska produkcyjne.
W firmie panuje luźna i nieformalna atmosfera.

Nie musisz posiadać doświadczenia- może być to Twoja pierwsza praca.

Opis stanowiska:

- nabijanie kawałeczków mięsa na metalowe elementy,

- pakowanie, foliowanie, metkowanie szaszłyków,

- krojenie ręczne lub mechaniczne,

- nabijanie pozostałych produktów (warzywa) na metalowe pręty.

Wymagania:

-motywacja do pracy,

- chęć podjęcia zatrudnienia na dłuższy okres- minimum 3 miesiące,

-prawo jazdy będzie dodatkowym atutem- ale nie jest ono wymagane,

- możliwość pracy dla osób z własnym zakwaterowaniem w okolicy!

Oferujemy:

- możliwość skorzystania z przejazdu kredytowanego (przejazd z Polski do Holandii),

- zakwaterowanie oraz ubezpieczenie,

- zapewniamy dojazdy do pracy,

- pracę na dłuższy okres czasu,

- opiekę polskojęzycznych koordynatorów.

Posiadamy także inne prace magazynowe oraz produkcyjne

Jeśli jesteś zainteresowany zadzwoń

0048 508 343 640 Marta

bądź wyślij CV na adres praca@flexcraft.pl

Flexcraft sp. z o.o. jest międzynarodową Agencją Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 273.

Inne ogłoszenia od Flexcraft

Inne ogłoszenia od produkcja

  • Dodaj nową pozycję...