Skocz do zawartości
Musisz być zalogowany, aby zobaczyć dodatkowe informacje i móc skontaktować się z ogłoszeniodawcą!

Magazynier w sklepie internetowym - praca dla par! (Ubrania, książki, płyty, biżuteria, kosmetyki)

10.04 EUR

  • Cena 10.04 EUR
  • 1 przeglądający
300 wyświetleń

Opis

Opis pracy:

Praca w zakładzie, który zajmuje się sprzedażą przez Internet różnego rodzaju artykułów (główny asortyment: ubrania, książki, płyty, biżuteria, kosmetyki).

Zakres obowiązków:

  • Zbieranie zamówień przy pomocy skanera ręcznego
  • Sortowanie i kontrola jakości produktów
  • Wprowadzanie towaru do magazynu
  • Przygotowanie towaru do wysyłki

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • motywacja i chęci do pracy
  • dyspozycyjność na długi okres czasu.
  • gotowość do pracy 2-zmianowej
  • Mile widziane prawo jazdy kat B.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 21 lat i więcej 10,04 €
  • stabilną i legalną pracę w oparciu o kontrakt holenderski,
  • pomoc w organizacji transportu do Holandii z naszym zaufanym przewoźnika,
  • załatwienie wszelkich formalności związanych z zatrudnieniem,
  • odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne,
  • dojazd do pracy dla osób korzystających z zakwaterowania agencyjnego
  • możliwość długotrwałej współpracy,
  • opiekę koordynatorów przez cały okres zatrudnienia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i stawkę godzinową ,
  • cotygodniowe przelewy na Twój rachunek bankowy,
  • dodatek wakacyjny i urlopowy,
  • dodatki za prace zmianowe oraz w weekendy

Tel +31614497999 lub wyślij CV na hr@flexroyal.nl z dopiskiem "Sklep internetowy" - oddzwonimy!

Administratorem danych pozyskanych w trakcie procesu rekrutacyjnego jest FlexRoyal Dane będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego. Przesłanie do nas zgłoszenia rekrutacyjnego będzie równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do danych, ich sprostowania, żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do żądania przeniesienia danych, prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz prawo cofnięcia wyrażonej zgody.

Inne ogłoszenia od FlexRoyal

Inne ogłoszenia od logistyka

  • Dodaj nową pozycję...