Skocz do zawartości
Musisz być zalogowany, aby zobaczyć dodatkowe informacje i móc skontaktować się z ogłoszeniodawcą!

Boxtel (prowincja Brabancja Północna) - praca w jeliciarni, dział oczyszczania

11.07 EUR

31 wyświetleń

Opis

Nie znasz języka angielskiego i nie posiadasz prawa jazdy, a chciałbyś rozpocząć pracę w Holandii? Poszukujemy kandydatów do firmy zajmującej się oczyszczaniem wnętrzności zwierzęcych. Jest to praca w ciepłym pomieszczeniu, w którym może panować specyficzny zapach.

Obowiązki:

·         Płukanie jelit za pomocą myjki bądź ręcznie

·         Wieszanie wnętrzności na taśmę oraz segregacja

·         Inne prace pomocnicze

Tego oczekujemy od Ciebie:

·         Dobra kondycja fizyczna

·         Brak przeciwskazań do pracy z mięsem i widoku krwi

·         Dostępność na dłuższy okres czasu

·         Chęci do przyuczenia się na danym stanowisku

Oferujemy Ci:

·         Stawkę: €11,07 + dodatki za zmiany

·         Tygodniowy system wypłat

·         Transport do pracy

·         Internetowy profil pracownika

·         Zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne

·         Kontrakt w języku polskim oparty na holenderskim prawie pracy i pomoc polskiego koordynatora

Pracę na długi okres czasu

Inne ogłoszenia od Workstead

Inne ogłoszenia od praca-fizyczna

  • Dodaj nową pozycję...