Skocz do zawartości
Musisz być zalogowany, aby zobaczyć dodatkowe informacje i móc skontaktować się z ogłoszeniodawcą!
Ta oferta wygasła i wkrótce zostanie usunięta

12,61 euro brutto segregacja skrzynek- start od zaraz! Praca bez języka!

NIE PODANO CENY

  • Cena NIE PODANO CENY
42 wyświetleń

Opis

Opis stanowiska:

Praca na magazynie polegająca na segregacji pustych skrzynek po produktach spożywczych.

Praca na zmianach dziennych z możliwością nadgodzin.

Bez znajomości języka- najważniejsze są chęci :)

Wymagania:

- chęć do podjęcia pracy na dłuższy okres- minimum 3 miesiące,

- chęć do prac fizycznych- musisz dobrze czuć się w takich pracach i być na nie przygotowany.

Oferujemy:

- do stawki podstawowej 11,63 dodatek ADV w wysokości 8,44% co daje 12,61 euro brutto,

- pomoc w zorganizowaniu transportu do biura (niezależnie czy jesteś w Polsce czy w Holandii),

- opiekę polskiego koordynatora,

- ubezpieczenie,

- wypłaty tygodniowe,

- zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych,

- dodatki zmianowe, wakacyjne!

Jeśli jesteś zainteresowany tą bądź innymi ofertami

zadzwoń na numer 0048 508 343 640 Marta

lub wyślij swoje CV na adres praca@flexcraft.pl a my się z Tobą skontaktujemy!

Agencja Zatrudnienia Flexcraft od kilkunastu lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do sprawdzonych, holenderskich firm!

Jesteśmy w pełni certyfikowaną agencją pracy, która w swoich działaniach zawsze stawia na jakość, szacunek i uczciwość.

Nasz profesjonalizm i doświadczenie w rekrutacji sprawia, że jesteśmy postrzegani jako rzetelna i konkurencyjna firma na rynku pracy.

KRAZ 273

Inne ogłoszenia od Flexcraft

Inne ogłoszenia od praca-fizyczna

  • Dodaj nową pozycję...