Skocz do zawartości

PROWOKACJA podczas pokojowego marszu protestujących w Warszawie. Kto za tym stoi?

Oceń temat:

Rekomendowane odpowiedzi

Podczas pokojowego marszu protestujących w Warszawie doszło do prowokacji policji. Mężczyzna, który nagrywał protest zauważył w tłumie podejrzanie wyglądającego mężczyznę więc postanowił go śledzić.

Według nagrywającego mężczyzna na filmie zachowywał się  jak "tajniak". W 2:29 minucie filmu widać jak mężczyzna ten łapie za butelkę i rzuca nią prosto w policjantów po czym ucieka. Mężczyzna, który nagrywał całe zdarzenie postanowił dogonić prowokatora. W następnych sekundach filmu słyszymy jak autor nagrania wielokrotnie pyta prowokatora dlaczego to zrobił i rzucił butelką. Niestety mężczyzna udaje "głupiego" po czym znika w tłumie. Cała akcja wydaje się mocno podejrzana. Film zdobywa popularność na portalu Wykop.pl.

"Akcja zaczyna się od 2 min 30 sek. Podczas pokojowego marszu manifestacyjnego śledziłem tego gościa, który wydał mi się dziwnie podejrzany. Zachowywał się jak "tajniak", ciągle się rozglądał. I widać było, że nie jest skupiony na uczestniczeniu w marszu, lecz na jego analizie, co by tu zrobić, żeby jacyś inni ludzie też zaczęli robić to co on. Jak możecie zobaczyć w 2 min 30 sek z tego filmiku, okazało się, że był on po prostu perfidnym prowokatorem. Widziałem tego kolesia już znacznie wcześniej, rzucał patykami w stronę policji, gdy przechodziliśmy przez park. Na FB transmisji live, https://www.facebook.com/studiozeten/... od 16 min 45sek, gdy ewidentnie zobaczyłem, że kieruje tłumem, gdzie ma iść. Postanowiłem go "sprawdzić" jak umiejętnie, będzie odpowiadał na moje pseudo pytania. Gdy odpowiadał, widziałem, że się tego nie spodziewał i wymyślał jakieś, według mnie pierwsze, lepsze bzdety - napisał autor nagrania pod filmem.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Polandia.nl zmienił tytuł na PROWOKACJA podczas pokojowego marszu protestujących w Warszawie. Kto za tym stoi?